Nawigacja

  • Informacja dla uczniów klas VII i VIII

    Informacja dla uczniów klas VII i VIII

    W związku z wyjazdem do Rzeszowa, w celu wzięcia udziału w VII Salonie edukacji zawodowej i technicznej, dnia 03.01.2019r., prosimy uczniów klas VII i VIII o zbiórkę przed budynkiem szkoły o godzinie 6.20. Wyjazd odbędzie się o godzinie 6.30.

    Uczniowie z miejscowości Średnia Wieś i Bachlawa mogą wsiąść do autobusu o godzinie 6.35 z przystanku obok świetlicy wiejskiej w Średniej Wsi.

    Harmonogram targów znajduje się w zakładce ,,Informacje''. W razie pytań, prosimy o kontakt z wychowawcami klas VII i VIII.

  • VII Salon edukacji zawodowej i technicznej

  • Zimowa przerwa świąteczna

    Zimowa przerwa świąteczna trwa od 24.12.2018r. do 01.01.2019r.

    02.01.2019r. jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć edukacyjnych. W tym dniu szkoła zapewnia uczniom opiekę w godz. 800-1500, ale nie będzie dowozu i dożywiania.

  • Świąteczne życzenia

  • Spotkanie opłatkowe 2018

    Spotkanie opłatkowe 2018

    ,,Już słychać kolędy

    i pachnie świętami

    Syn Boży się rodzi,

    by zamieszkać z nami.                  

    W Betlejemskiej grocie

    w żłóbku, na sianie

    i w każdym kościele

    jest Jego mieszkanieˮ.

                                      

    Tymi słowami rozpoczęła się szkolna wigilia, podczas której wystąpili nasi najmłodsi uczniowie. Zaprezentowali oni występ nagrodzony podczas przeglądu jasełek w Bóbrce. Piękne przedstawienie wprowadziło nas w świąteczny nastrój. Nie zabrakło również świątecznych życzeń i łamania się opłatkiem. Aby tradycji stało się zadość, wszyscy zebrani zasiedli do stołu z wigilijnymi potrawami. Nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły zostali obdarowani pięknymi stroikami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski. Po wspólnej uczcie, zaśpiewaliśmy tradycyjne, polskie kolędy. ZDJĘCIA

  • „Najładniejsza ozdoba choinkowaˮ - rozstrzygnięcie konkursu

     21 grudnia 2018r. podczas szkolnego spotkania opłatkowego, ogłoszono również zwycięzców i wręczono dyplomy w klasowym konkursie na „Najładniejszą ozdobę choinkowąˮ:

    Klasa „0”: I miejsce – Karolinka i Małgosia, II miejsce – Ania i Kacper

    Klasa I: I miejsce – Wiktoria, II miejsce – Emilia, III miejsce – Julia, Paweł, Kacper, Oliwia

    Klasa II: I miejsce – Nadia, II miejsce - Patrycja

    Klasa III: uczniowie otrzymali dyplom za zajęcie I miejsca i wspólne wykonanie ozdoby.

    Klasa IV: I miejsce – Gabriel, II miejsce – Miłosz, III miejsce – Małgosia i Kacper P.

    Klasa V: I miejsce – Amelia, II miejsce – Ania i Tomek, III miejsce – Paweł i Malwina

    Klasa VI: I miejsce – Marlena, II miejsce – Wiktoria, III miejsce – Lena i Kamila

    Klasa VII: I miejsce – Karolina, II miejsce – Milena, III miejsce - Zuzia

    ZDJĘCIA 

     

  • III Przedszkolny Przegląd Jasełek - Bóbrka 2018

    16 grudnia 2018r. klasa ,,0ˮ uczestniczyła w III Przedszkolnym Przeglądzie Jasełek - Bóbrka 2018. Do występu, pod opieką Pani Elżbiety Benewiat, przygotowało się sześcioro dzieci: Lenka i Karolinka jako pastuszkowie, Martynka w charakterze gospodyni domowej, Ela - aniołek oraz Małgosia i Kacper w roli Maryi i Józefa.

    Podczas występu dzieci przepięknie zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Wykonały pastorałki: ,,Ciemno, cicho dookołaˮ, i ,,A kiedy Wigilii przyjdzie czasˮ oraz kolędę ,,Lulajże Jezuniuˮ. Grupa otrzymała jedno z trzech wyróżnień oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym uczniom! ZDJĘCIA

  • Zaproszenie na warsztaty świąteczne

  • Wizyta świętego Mikołaja

    6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole przemiły dzień, dzień tak bardzo wyczekiwany, a mianowicie MIKOŁAJKI! Aby go uczcić, uczniowie ubrali się na czerwono, a także założyli mikołajkowe czapeczki. Wszyscy z niecierpliwością czekali na odwiedziny najważniejszego gościa, gromadząc się na sali gimnastycznej. Po głośnych nawoływaniach naszego kochanego Świętego, usłyszeliśmy dźwięki dzwonków. To był on – Święty Mikołaj! Serdecznie nas wszystkich powitał i usiadł na honorowym miejscu. Klasa I i II zatańczyły dla wyjątkowego przybysza „Zimową poleczkę”.

    Potem odbył się miedzyklasowy konkurs piosenki mikołajkowo-zimowej. Każda klasa z zaangażowaniem zaśpiewała wybrane utwory oceniane przez jury, w którym zasiadała Pani Dyrektor, ksiądz proboszcz oraz Święty Mikołaj. Po występach wszystkich klas nastąpiła najbardziej oczekiwana przez wszystkich chwila – rozdawanie prezentów! Każde dziecko z radością podchodziło do Mikołaja po upominek. Następnie, po obradach jury, Pani Dyrektor odczytała wyniki konkursu. Każda klasa otrzymała dyplom, cukierki oraz ciasteczka, a zwycięskie 3 miejsca otrzymały także długopisy i bony na „niepytanie”.

    Święty Mikołaj spiesząc w dalszą drogę do innych dzieci, pożegnał się i obiecał, że wróci za rok. Podekscytowane dzieci w końcu mogły rozpakować swoje prezenty. Nie brakowało tego dnia uśmiechów na twarzach uczniów. To był dla wszystkich wspaniały dzień, o którym na pewno długo będziemy pamiętać. ZDJĘCIA

  • List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców oraz Opiekunów Uczniów klasy VIII

    Warszawa, 4 grudnia 2018 r.   

     

     

    Szanowni Państwo,

    Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum,

     

    już wkrótce, za pośrednictwem dyrektorów szkół, dotrze do Państwa ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. To ważny dla Państwa moment. Zachęcam, aby wspólnie ze swoimi dziećmi – uczniami VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum – zapoznali się Państwo z treścią ulotki. Jestem przekonana, że zawarte w niej informacje będą pomocne. Zapewniam, że szkoły są gotowe na przyjęcie Państwa dzieci – posiadają odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i utworzą większą liczbę klas.

     

    W kwestii dodatkowych pytań do Państwa dyspozycji pozostają biura i wydziały oświaty w samorządach, doradcy zawodowi w szkołach, a także dyrektorzy oraz kuratorzy oświaty, którzy najlepiej znają sytuację szkół w danym rejonie. W kuratoriach działają punkty konsultacyjne, lista kontaktów jest dostępna na stronie internetowej www.men.gov.pl/rekutacja/kontakty-do-kuratoriow. Przypomnę również, że pytania związane z naborem do szkół na rok szkolny 2019/2020 już od kilku miesięcy można kierować na adres rekrutacja@men.gov.pl. We wrześniu br. do szkół podstawowych i gimnazjów trafił specjalny plakat dotyczący rekrutacji. Uruchomiliśmy także zakładkę www.men.gov.pl/rekrutacja, na której można znaleźć wszystkie szczegółowe informacje.

     

    Zachęcam do rozmowy z dziećmi na temat ich planów dotyczących wyboru konkretnego profilu szkoły. Z danych wynika, że ponad połowa uczniów decyduje się na naukę w szkołach technicznych i branżowych. Ok. 55 proc. młodych ludzi wybiera kształcenie zawodowe, a 45 proc. decyduje się na liceum ogólnokształcące. Według naszych szacunków w roku szkolnym 2019/2020 w liceach ogólnokształcących będzie uczyło się we wszystkich klasach 652 tys. uczniów. Podobną liczbę licealistów mieliśmy w roku szkolnym 2009/2010. Wówczas w liceach ogólnokształcących uczyło się 656 tys. uczniów. Podczas rozmów ze swoimi dziećmi warto wziąć pod uwagę ich zainteresowania i predyspozycje, a także punktację do szkół, do których będą aplikować. Cennym źródłem informacji o szkołach w regionie są tzw. dni otwarte i targi szkół. Udział w nich będzie pomocny przy wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

     

    Zapewniam, że każdy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum znajdzie miejsce w szkole od 1 września 2019 roku.

     

    Z wyrazami szacunku

     

    Anna Zalewska

    Minister Edukacji Narodowej 

  • Spektakle w Bieszczadzkim Domu Kultury

    5 grudnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dwóch spektaklach Teatru Artenes z Wrocławia, odbywających się w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku. Dla najmłodszych wystawiono ,,Opowieści z naszego dzieciństwaˮ, z myślą o przypomnieniu baśni niosących pozytywne i ponadczasowe przesłania. Tematyka spektaklu była dostosowana do współczesnych wymagań wychowawczych oraz tradycyjnych wartości. Narrator Ole Zmruż-oczko, co wieczór prezentował dzieciom coraz to nowsze dobranocki, niosące pewnien morał. Były to: ,,Szczęśliwa rodzinaˮ, ,,Świniopasˮ oraz ,,Krzesiwoˮ. Uczniowie mogli nie tylko miło spędzić czas, ale także poznać zasady dobrego postępowania.

    Kolejny spektakl zatytułowany ,,Skąd nasz Ródˮ  przeznaczony był dla uczniów klas IV-VIII. Jego tematyka odnosiła się do przed- i wczesnochrześcijańskich czasów naszego kraju. Inspiracją przedstawienia stały się baśnie: ,,O Popielu i Mysiej Wieżyˮ, ,,O Piaście Kołodzieju i tajemniczych wędrowcachˮ, ,,O Piaście, synu Chościskaˮ, esej historyczny: ,,Polska Piastówˮ oraz powieść: ,,Stara Baśńˮ. Dzięki wspaniałej grze aktorów oraz barwnej scenerii, uczniowie w interesujący sposób zapoznali się najdawniejszą historią Polski.

  • Zabawa andrzejkowa

    Zabawa andrzejkowa

    Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

    28 listopada 2018r. odbyła się w naszej szkole długo wyczekiwana dyskoteka integrująca zarówno tę młodszą jak i starszą społeczność uczniowską. Zabawę uświetniły znane przeboje muzyki współczesnej. Uczniowie, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby oraz tańczyli i bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Uczniowie zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru. ZDJĘCIA

  • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

    Nie ma dzieci – są ludzie…

                            Janusz Korczak

     

    Drodzy i Szanowni,

     

    20 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka – święto ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 2014 roku na wniosek Rzecznika Praw Dziecka.

    Jego coroczne obchody przypominają o szczególnej roli Polski – inicjatora uchwalenia Konwencji o prawach dziecka, na świecie nazywanej Ojczyzną Praw Dziecka – w tworzeniu światowego systemu ochrony praw najmłodszych. To dzień, w którym głośniej niż zwykle mówimy o prawach dziecka, przypominając, że są one niezbywalne i należy je zawsze respektować.

    Drodzy Młodzi Przyjaciele,

    już po raz ostatni jako Rzecznik Praw Dziecka, gdyż po 10 latach kończę swoja drugą i ostatnią kadencję na tej funkcji, z całego serca życzę Wam aby Wasze prawa zapisane m.in. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz Konwencji o prawach dziecka były zawsze i bezdyskusyjnie przestrzegane. Pamiętajcie, że macie prawo domagać się od dorosłych pełnego respektowania przysługujących Wam praw. To nie są przywileje za dobre sprawowanie. Macie je dlatego, ze Jesteście ludźmi. Nie zapominajcie proszę, że każdego człowieka, niezależnie od wieku, kraju pochodzenia, koloru skóry, czy wyznawanej religii, należy traktować z godnością i należnym mu szacunkiem. Proszę też abyście pamiętali, że tam gdzie kończą się Wasze prawa zaczynają się prawa drugiego człowieka i nie można korzystając ze swoich praw naruszać praw drugiego człowieka. Życzę Wam wspaniałego, bezpiecznego i pogodnego dzieciństwa.

    Drodzy Dorośli,

    prawa dziecka nigdy nie stały i nie stoją w opozycji do praw osób dorosłych – są tak samo prawami człowieka. Nie są one żadnym dodatkiem do systemu ochrony praw człowieka ale równorzędnym i niezbędnym jego elementem. Uszlachetniają ten system i czynią, że wszystkie dzieci są bezpieczniejsze. Uczmy zatem dzieci ich praw i tego jak w mądry sposób z nich korzystać. Chciałbym aby prawa dziecka były dla wszystkich dorosłych codziennością, oczywistością i nie podlegały kontestacji, gdyż służą one jedynie ochronie dobra najmłodszych.  

    W tym szczególnym dniu pragnę przypomnieć przesłanie Ireny Sendlerowej, której rok obecnie obchodzimy: Dopóki będę żyła, dopóki mi sił starczy, zawsze będę mówiła, że najważniejsze na świecie i w życiu jest Dobro. – tym Dobrem we współczesnym świecie może być ochrona praw najmłodszych oraz traktowanie ich z należnym szacunkiem, nie tylko dzisiaj, ale przez każdy dzień w roku.

     

    Serdecznie pozdrawiam. pozostaję z wyrazami szacunku

    Wasz Rzecznik

    Marek Michalak

     

    Rzecznik Praw Dziecka (2008-2018)

    Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu

    Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka

     

     

    Z poważaniem

    Dział Komunikacji Społecznej

    Biuro Rzecznika Praw Dziecka

     

  • Rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczne wakacje 2018”

    15 listopada 2018r. przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Lesku wręczyli nagrody uczniom, których prace plastyczne zostały wyróżnione w konkursie „Bezpieczne wakacje 2018”. Nagrody otrzymali: Hanna Bielanicz z klasy III za zajęcie III miejsca, Paweł Jarosz z klasy I za zajęcie II miejsca w kategorii 6-9 lat. Laura Ordon z klasy V zajęła III miejsce w kategorii wiekowej 10-12 lat. Praca Kamila Kaczaka z klasy I uzyskała wyróżnienie za oryginalne przedstawienie tematyki związanej z zagrożeniami w sieci.

     

    Nagrodzone osoby otrzymały pamiątkowy dyplom, misia maskotkę, śpiwór, kredki oraz odblaski. Paweł Jarosz z klasy I za zajęcie II miejsca otrzymał dodatkowo plecak. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom!

  • Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny

    Dzień 11 listopada jest symboliczną i niezwykle ważną datą w historii naszej Ojczyzny. W tym roku szczególnie ważną, ponieważ właśnie 100 lat temu, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Nasi przodkowie mogli cieszyć się, że kraj, o który walczyli na różnych frontach i w różny sposób, stał się krajem wolnym i niepodległym. Wolnym i niepodległym dla przyszłych pokoleń Polaków, dla nas.

    Dzisiaj, tj. 09.11.2018r. o godz. 11.11  odśpiewaliśmy (rodzice, nauczyciele, uczniowie) 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego (włączając się tym samym do akcji „Rekord dla Niepodległej”, ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej). Po odśpiewaniu hymnu, w części artystycznej, będącej krótką  lekcją historii, ukazującą losy państwa polskiego w drodze do niepodległości, uczniowie recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne, które pozwoliły  zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość naszej Ojczyzny. Po odśpiewaniu „Roty”, pieśni kończącej część artystyczną przedstawienia, uczennica, Lena Gąska, wyrecytowała wiersz Jonasza Kofty „W moim domu”. Na koniec uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała uczniom i Pani Renacie Biłanicz za przygotowanie przedstawienia i w imieniu władz gminy zaprosiła wszystkich na niedzielne obchody 100 lat niepodległości do Polańczyka. ZDJĘCIA

  • Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej

  • Dzień ustawowo wolny od zajęć edukacyjnych

    Dzień ustawowo wolny od zajęć edukacyjnych

      Dzień 12 listopada 2018 roku jest Świętem Narodowym z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Z tego względu, jest dniem ustawowo wolnym od zajęć edukacyjnych.

  • „Bieszczadzkie Wierszowanie dla Niepodległej”

    Dnia 7 listopada 2018 roku, w ramach „Bieszczadzkiego Wierszowania dla Niepodległej”, odbył się II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowały: Ela Zagrocka z kl. 0, Alicja Car z kl. III, Sara Wojtanowska z kl. IV oraz Lena Gąska z kl. VI.

     

    W kategorii najmłodszych, Ela Zagrodzka uplasowała się na II miejscu, recytując wiersz Ludwika Wiszniewskiego „11 listopada”. Lena Gąska zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VI za prezentację wiersza Jonasza Kofty „W moim domu”. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy; laureaci konkursu otrzymali także nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!!! ZDJĘCIA

  • List Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego odnośnie zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych

    Warszawa, 8 listopada 2018 roku

                                                                                          

     

     

     

    Szanowni Państwo,

    Rodzice i Opiekunowie, 

     

    w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.

     

    W Europie szczepienia ochronne są prowadzone od ponad 200 lat. W ostatnich dziesięcioleciach w dużym stopniu przyczyniły się one do spadku zachorowań na choroby zakaźne, co znacząco wpłynęło na poprawę sytuacji epidemiologicznej. Tak niski poziom zachorowań zawdzięczamy wysokiej wyszczepialności społeczeństwa w latach 90. XX w., utrzymującej się na poziomie 95-98%. Niepokoją zatem ostatnie dane, które wskazują, że spada liczba osób poddających się szczepieniom przy jednoczesnym wzroście osób uchylających się od nich i wyrażających negatywne opinie na temat szczepionek.

     

    Pragniemy zwrócić uwagę na dramatyczny wzrost liczby zachorowań na odrę w Europie, który obecnie obserwujemy. Od stycznia do września 2018 roku odnotowano ponad 52 tys. przypadków odry. Do 5 października 2018 r. najwięcej zachorowań zarejestrowano w Rumunii (5 100 przypadków), Francji (2 702), Grecji (2 290) oraz we Włoszech (2 248). W krajach spoza UE najwięcej zachorowań odnotowuje się na Ukrainie –  ponad 32 tys. przypadków. Problem odry występuje również w Czechach, Niemczech, Bułgarii, na Węgrzech, Słowacji, Litwie i Łotwie. Na ten obraz nakłada się sytuacja w naszym kraju. Według najnowszych danych od 1 stycznia do 30 października 2018 r. w Polsce zarejestrowano 144 przypadki zachorowań na odrę. W analogicznym okresie roku 2017 zgłoszono ich 59. Liczby te jednoznacznie wskazują na fakt niezwykle dynamicznego rozprzestrzeniania się choroby. W związku z rosnącym zagrożeniem zdrowia dzieci i młodzieży z pewnością jest to dobry czas, żeby zwrócić szczególną uwagę na kwestie profilaktyki chorób zakaźnych poprzez realizację szczepień obowiązkowych.

     

     

    Pamiętajmy, że w każdej chwili możemy zetknąć się z patogenem wywołującym niebezpieczną infekcję. Odra jest groźna nie tylko z powodu bezpośrednich skutków zachorowania, ale również ze względu na występowanie ciężkich powikłań, które w skrajnych przypadkach mogą prowadzić do śmierci. Szczególnie zagrożone są osoby niezaszczepione, w tym dzieci do 13. miesiąca życia oraz inne osoby z obniżoną odpornością.

     

    Dzięki szczepieniom udało się zmniejszyć liczbę zachorowań na wiele chorób, a niektóre z nich całkowicie wyeliminować. Poddanie dzieci szczepieniom ochronnym jest gwarancją ich bezpieczeństwa. Zapewnia także ochronę osobom niezaszczepionym z powodu wskazań medycznych.

     

    Mając na uwadze doniosłość problemu, zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście jako Rodzicie odpowiedzialni za zdrowie swoich dzieci wyciągnęli odpowiednie wnioski z obecnej sytuacji epidemiologicznej. Ważne, aby pamiętali Państwo, że pochopna decyzja odmowy poddania dzieci szczepieniom ochronnym może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi związanymi z powikłaniami chorób zakaźnych takich jak odra.

     

    Licząc na Państwa rozwagę, prosimy o uważne dokonanie wyboru i podjęcie decyzji w myśl tak aktualnego obecnie powiedzenia „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

     

     

     Z wyrazami szacunku

     

     

    Anna Zalewska                                               Jarosław Pinkas
    Minister Edukacji Narodowej                             Główny Inspektor Sanitarny

  • Z wizytą w czytelni

    8 listopada 2018 roku grupa „0” udała się do nowo otwartej czytelni i biblioteki w Woli Matiaszowej – „Pracowni Wyobraźni”. Celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia szacunku dla książki oraz poznanie zasad zachowywania się w bibliotece.

     

    Podczas warsztatów czytelniczych uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali bajki „O przygodach Kubusia Puchatka”, którą zaprezentowała pani Joanna .Następnie z wielkim entuzjazmem przystąpili do kolorowania obrazków związanych tematycznie z tym utworem i w ten sposób powstała nowa „książeczka”. Dopełnieniem wrażeń było oglądanie filmu o przygodach Kubusia. Na zakończenie pobytu uczniowie mieli możliwość pożyczenia wybranych przez siebie książeczek. Żegnając się z panią Joanną najmłodsi czytelnicy zapewnili, że ponownie odwiedzą to miejsce. A oto nasza mała fotogaleria z warsztatów czytelniczych:

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Berezce
    Berezka
    ul. Osiedlowa 2
    38-610 Polańczyk
  • 13 46 92 053

Galeria zdjęć