Nawigacja

  • Wakacje 2025

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025

    27 czerwca 2025 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025. Był to dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i refleksji – moment podsumowań, gratulacji i pożegnań.

    Podczas uroczystości szczególnie ciepło pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej, którzy kończą ważny etap swojej edukacyjnej drogi. Nie zabrakło słów uznania, wspomnień z lat spędzonych w murach naszej szkoły oraz życzeń powodzenia na dalszej drodze. Ósmoklasiści przygotowali pożegnalne wystąpienia, a ich młodsi koledzy i koleżanki symbolicznie przejęli szkolne obowiązki, żegnając starszych uczniów z serdecznością i wdzięcznością.

    Uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody za osiągnięcia w nauce oraz aktywny udział w życiu szkoły.

    Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców oraz Przewodniczącej - Pani Aleksandrze Fal, która przez cały rok aktywnie wspierała działania szkoły. Dziękujemy za inicjatywy, pomoc w organizacji wydarzeń, troskę o dobro uczniów i zaangażowanie, które odczuwaliśmy na każdym kroku. Państwa obecność i współpraca są dla nas nieocenionym wsparciem i źródłem motywacji.

    Wszystkim uczniom życzymy radosnych, bezpiecznych wakacji, a absolwentom – odwagi w realizowaniu marzeń, sukcesów w nowych szkołach i życzliwych ludzi na dalszej drodze!

  • Informacja

  • List Wójta Gminy Solina

  • Bezpieczne wakacje – spotkanie z Policją w naszej szkole!

    Tuż przed zakończeniem roku szkolnego w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Policji, poświęcone bezpieczeństwu podczas wakacji.

    Uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze zasady, dzięki którym letni wypoczynek będzie nie tylko radosny, ale i bezpieczny. O czym warto pamiętać?

    Nad wodą:

    – Kąpiemy się tylko w wyznaczonych miejscach, pod opieką dorosłych!

    – Nie skaczemy do nieznanej wody!

    – Zakładamy kapok na kajaku czy rowerze wodnym!

    W górach i na wycieczkach:

    – Zawsze informujemy dorosłych, dokąd idziemy.

    – Nie oddalamy się od grupy.

    – Ubieramy się odpowiednio do pogody i zabieramy wodę!

    W mieście i na wsi:

    – Przechodzimy przez jezdnię tylko w wyznaczonych miejscach.

    – Nie rozmawiamy z nieznajomymi i nie przyjmujemy od nich prezentów.

    – Zawsze mamy przy sobie kontakt do rodziców lub opiekunów!

    W sieci:

    – Pamiętajmy, że Internet też może być niebezpieczny.

    – Nie podajemy swoich danych osobowych.

    – Zgłaszamy dorosłym każdą podejrzaną sytuację.

    Dziękujemy Policji za cenne wskazówki i za to, że dbają o nasze bezpieczeństwo!

    Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i udanych wakacji!

  • To był rok pełen wyzwań, pasji i sukcesów!

    W roku szkolnym 2024/2025 nasza szkoła nie próżnowała – realizowaliśmy liczne projekty edukacyjne, społeczne i kulturalne! na co potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty. Tutaj realizacja projektu "Lepsza Szkoła".

    Odkrywaliśmy świat nauki, dbaliśmy o ekologię, budowaliśmy wspólnotę i pomagaliśmy innym, rozwijaliśmy swoje talenty artystyczne, a przede wszystkim – zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie!

    To wszystko nie byłoby możliwe bez zaangażowania naszych uczniów, nauczycieli i partnerów. Dziękujemy, że tworzycie z nami tę wyjątkową szkolną rzeczywistość!

    A to jeszcze nie koniec... bo najlepsze dopiero przed nami!

  • Podsumowanie udziału klasy VI w programie „Lekcje Pomagania” Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH)

    W roku szkolnym 2024/2025 zrealizowano w klasie VI program edukacyjny „Lekcje Pomagania”, organizowany przez Polską Akcję Humanitarną – organizację pozarządową działającą od 1992 roku. Jej misją jest zmniejszanie cierpienia oraz promowanie wartości humanitarnych .

    Zrealizowano dwie części programu:

    „Uczymy się o pomaganiu”

    Przeprowadzono cykl 6 zajęć, w trakcie których: omówiono sytuacje, w których potrzebna jest pomoc (np. wojny, katastrofy naturalne), wyjaśniono, czym jest pomoc humanitarna i kto ją niesie, przeanalizowano dylematy związane z pomocą oraz działania prowadzone wobec osób z Ukrainy.

    „Działamy!” – wiedza w praktyce

    W ramach tej części zorganizowano gazetkę tematyczną pt. „Mądra pomoc”.

    Efekty programu: zrozumiano, że wojny i katastrofy są realnym problemem wielu ludzi, rozwinięto empatię i wrażliwość społeczną, poznano zasady pomocy humanitarnej i sposoby jej udzielania, zaangażowano uczniów w działania edukacyjne i społeczne, wsparto rozwój kompetencji nauczycieli w zakresie edukacji globalnej .

    Dzięki wspólnej pracy, wiedzę przekuto w działanie – mądre, świadome i pełne serca!

  • Wycieczka klasy II

    Uczniowie klasy drugiej przeżyli niesamowite chwile podczas wycieczki do pijalni czekolady i Mediateki w Sanoku, która odbyła się 17 czerwca.

    W pijalni czekolady dzieci poznały tajniki powstawania tego słodkiego przysmaku oraz wzięły udział w krótkich warsztatach. Nie zabrakło również degustacji, która sprawiła wszystkim wiele radości.

    Kolejnym punktem programu była wizyta w Mediatece – nowoczesnej przestrzeni łączącej świat nauki i nowych technologii. Uczniowie z ciekawością odkrywali możliwości tego wyjątkowego miejsca, uczestniczyli w zajęciach multimedialnych i bawili się w interaktywnej strefie edukacyjnej.

    Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych emocji i była świetną okazją do integracji klasy. Dzieci wróciły do szkoły zmęczone, ale bardzo zadowolone.

  • Informacja

  • PIKNIK RODZINNY 2025 – DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

    15 czerwca 2025 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Berezce odbył się wyjątkowy Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców, Nauczycieli i Uczniów naszej szkoły!

    To był dzień pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy! W programie znalazło się mnóstwo atrakcji. Pyszności do kupienia i skosztowania: grillowane kiełbaski i karkówka, aromatyczna grochówka, frytki, lody, ciasta domowe, kawa, herbata, lemoniada, wata cukrowa i popcorn. 

    Strefa zabawy zapewniła emocje dla małych i dużych: dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, animacje i warsztaty garncarskie, „szalone spódniczki”, tarcza celnościowa.

    Uczniowie przygotowali wzruszający występ artystyczny z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Było pięknie i wzruszająco! Odbyły się także: licytacje, loteria fantowa, pchli targ.

    Stoiska promocyjne zaprezentowali:

    Kolej Zagórz,

    Wojsko,

    Pogotowie ratunkowe ,

    Policja ,

    Nadleśnictwo Lesko

    Na zakończenie – prawdziwa eksplozja radości: Piana Party!

    DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM, bez których to wydarzenie nie byłoby możliwe:

    Hurtownia Bors

    Hurtownia Delfin

    Wiejskie ZOO

    Hotel Karino

    Mlekowita

    Jan Szczęsny

    Sklep Lesko Kabanos

    Piekarnia Mikosz

    Policja Lesko

    Pogotowie Lesko

    Nadleśnictwo Lesko

    Jednostka Wojskowa w Sanoku

    Kolej Zagórz

    Przemyska Brygada Obrony Terytorialnej

    PKL Solina

    Sala Zabaw Fiku-Miku

    Piekarnia Sanrej

    Tropami Dzikich Zwierząt

    Salon Fryzjerski Średnia Wieś – pani Daria Wąchocka

    ALGIDA – pan Jacek Inglot

    Izabela Kobylak

    Dawid Głaz

    Krzysztof Pecka

    Tomasz Matuszewski

    Iwona Wolak

    Paweł i Żaneta Osiadacz

    Piotr Solon

    Michał Zieliński

    Marcin Piękowski

    Joanna Giefert-Gądek

    Torty u Marcelki

    Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego niezapomnianego dnia – Pani Dyrektor, Pani Pedagog, Radzie Rodziców, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom obsługi, zastępcy Wójta Gminy Solina, Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Solina, radnym z Berezki i Bereżnicy, sołtysowi Berezki, Piotrowi i Renacie Duda, Marysi Bielanicz, Urszuli i Wiesławowi Gądek, uczniom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym

    Dziękujemy, że byliście z nami!

  • Podsumowanie ogólnopolskiej innowacji pedagogicznej „Pozdrowienia z Tuchowa”

    W bieżącym roku szkolnym uczeń Bartosz Głuszko wraz z nauczycielem Agatą Małecką wzięli udział w innowacji pedagogicznej „Pozdrowienia z Tuchowa” prowadzonej przez Szkołę Podstawową im. Stanislawa Staszica w Tuchowie.

    Innowacja okazała się lekcją praktycznych umiejętności, które w aktualnie cyfrowym świecie zdają się zanikać. Jednym z kluczowych elementów programu była nauka pisania tradycyjnych listów, kartek i pozdrowień, co otworzyło świat komunikacji i pozwoliło na na głębsze zrozumienie działania Poczty Polskiej. W okresie od września 2024 r. do maja 2025 r. powrócilismy do klasyki, a mówiąc dosłownie do pisania listów, kartek i pozdrowień. W ramach innowacji mieliśmy okazję:

    Pisać własnoręczne pozdrowienia: To doskonała okazja do ćwiczenia kaligrafii, estetyki pisma i wyrażania myśli w sposób przemyślany i spójny.

    Tworzyć unikalne kartki: Często związane z miejscowością Berezka i gminą Solina, co dodatkowo wzmacniało tożsamość lokalną.

    Formułować tradycyjne listy: Poznanie zasady pisania listów oficjalnych i prywatnych, dbałość o styl, ton i poprawność językową. To umiejętności przydatne nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym.

    Adresować koperty: To pozornie proste zadanie wymagało precyzji i znajomości standardów pocztowych.

    Poznać znaczenie znaczka pocztowego: Od wyboru odpowiedniego nominału, po symbolikę i historię znaczków – to wszystko stanowi część tej praktycznej nauki.

    Niezwykle ważnym elementem tej edukacji było również poznanie roli listonosza. W dobie paczkomatów i kurierów, zawód listonosza nabiera wyjątkowego, wręcz sentymentalnego znaczenia. Nauka pisania tradycyjnych listów i poznawanie pracy poczty w ramach innowacji „Pozdrowienia z Tuchowa” to nie tylko lekcja historii czy kultury. To przede wszystkim:

    Rozwój kompetencji językowych: Ćwiczenie pisania, formułowania myśli, dbałość o poprawność.

    Kształtowanie umiejętności praktycznych: Adresowanie, nadawanie, zrozumienie obiegu dokumentów.

    Rozwój empatii i cierpliwości: Oczekiwanie na odpowiedź uczy, że komunikacja to proces.

    Budowanie świadomości społecznej: Zrozumienie, jak działają instytucje i jaka jest rola ludzi w ich funkcjonowaniu.

    Pielęgnowanie tradycji: Zachowanie ważnej części dziedzictwa kulturowego.

    Mamy nadzieję, że w kolejnym roku również nawiążemy owocną współpracę z zaprzyjaźnioną SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ IM. STANISŁAWA STASZICA W TUCHOWIE. Składamy serdeczne podziękowania PANI AGNIESZCE MITORAJ za koordynowanie innowacji pomiędzy szkołami.

  • Zaproszenie

  • Informacja

  • Trzy dni pełne przygód na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

    Uczniowie Szkoły Podstawowej w Berezce wrócili z niezapomnianej wycieczki, która obfitowała w piękne widoki, sporą dawkę wiedzy i mnóstwo śmiechu!

    Dzień 1:

    Zwiedziliśmy tajemniczą Jaskinię Nietoperzową-Zygmunt.

    Pokonaliśmy wiele kilometrów Doliną Sąspowską w sercu Ojcowskiego Parku Narodowego.

    Przeszliśmy przez imponującą Bramę Krakowską.

    Podziwialiśmy majestatyczne ostańce krasowe – Igłę Deotymy i Maczugę Herkulesa.

    Zwiedziliśmy Zamek w Pieskowej Skale.

    A wieczorem? Ognisko integracyjne i świetna zabawa w ogrodzie przy hotelu Margarita w Modlnicy. To był dzień pełen przygód, nauki i wspólnego śmiechu – a to dopiero początek naszej jurajskiej przygody!

    Dzień 2 – Piaski, zamki i dawne grody!

    Nasza jurajska przygoda trwa! Uczniowie Szkoły Podstawowej w Berezce spędzili drugi dzień wycieczki, odkrywając kolejne niezwykłe miejsca.

    Pierwszy przystanek: Pustynia Błędowska. Jedyna taka pustynia w Europie! Słońce, piasek i... spadochroniarze! Mieliśmy niecodzienną okazję obserwować ćwiczenia wojskowe na żywo! Po chwili relaksu w "polskiej Saharze" ruszyliśmy dalej…

    Zamek Ogrodzieniec - monumentalne ruiny zamku z XIV wieku położone na najwyższym wzniesieniu Jury – Górze Janowskiego (515 m n.p.m.). To miejsce pełne legend, historii i tajemnic – zachwycało nas każdym zakamarkiem! Zamek był niegdyś jedną z najpotężniejszych warowni na Szlaku Orlich Gniazd. Widoki z murów zapierały dech w piersiach!

    Gród Birów

    Po długim spacerze przez malowniczy park krajobrazowy dotarliśmy do zrekonstruowanego grodu na Górze Birów – miejsce, które przeniosło nas w czasy dawnych plemion słowiańskich. Drewniane chaty, palisady obronne, narzędzia i stroje z epoki – to była prawdziwa lekcja historii "na żywo"!

    Kolejny dzień pełen wrażeń za nami – a uczniowie mimo zmęczenia, nadal pełni energii.

    Dzień 3 – Krakowskie klimaty i podziemne cuda!

    Ostatni dzień naszej wycieczki to prawdziwa uczta dla zmysłów i umysłów! To był czas żywych lekcji historii, polskiego, geografii, biologii, fizyki, a nawet chemii – takich, które zostaną z nami na długo!

    Kraków – Miasto Królów!

    Wyruszyliśmy Traktem Królewskim, śladami monarchów i dawnych czasów:

    Barbakan – średniowieczna forteca, która kiedyś broniła wejścia do miasta

    Ulica Floriańska – jedna z najstarszych i najbardziej reprezentacyjnych ulic w Krakowie

    Rynek Główny – serce miasta, a w nim majestatyczne Sukiennice, czyli dawna hala targowa

    Ulica Grodzka – pełna zabytkowych kamienic i kościołów, prowadząca nas wprost na…

    Wawel – symbol potęgi polskiego królestwa!

    Na zakończenie spotkaliśmy się z legendą – Smokiem Wawelskim, który zionął ogniem ku radości dzieci.

    Po rozgrzanym słońcem Krakowie nadszedł czas na ukojenie… Kopalnia Soli w Wieliczce - to prawdziwy podziemny świat cudów! Sól, korytarze, rzeźby, komory, kaplice – a wszystko wydrążone w soli przez setki lat! Zejście kilkudziesiąt metrów pod ziemię było ekscytujące, a opowieści przewodnika – fascynujące! Dzieci były zachwycone – uśmiechy nie znikały z ich twarzy aż do końca zwiedzania!

    Na zakończenie – szczęśliwi, pełni wrażeń i pięknych wspomnień – wróciliśmy do domu. To była wycieczka, której nie zapomnimy!

  • Innowacja pedagogiczna ,,Nazywam, rozpoznaję i akceptuję emocje”

    W bieżącym roku szkolnym w naszym odziale przedszkolnym realizowana była innowacja pedagogiczna ,,Nazywam, rozpoznaję i akceptuję emocje''.  Autorkami i wykonawczyniami jej były nauczycielki naszego odziału Pani Dorota i Pani Joanna. 

    Jako cel nadrzędny innowacja zakładała zwiększenie świadomości dzieci na temat emocji ioraz rozwinięcie zainteresowania wnętrzem, swoimi odczuciami, ich genezą oraz możliwościami radzenia sobie z napotykanymi emocjami. Poprzez realizację zaplanowanych zadań, dzieci będące adresatami innowacji usystematyzowały swoją wiedzę dot. emocji. Wykorzystanie różnorodnych metod oraz form pracy umożliwiło wypracowanie u dzieci właściwych nawyków związanych z rozpoznawaniem, nazywaniem i akceptowaniem emocji, zarówno swoich, jak i osób znajdujących się w ich otoczeniu.

    Mamy nadzieję, że tematyka spotkań przypadła dzieciom do gustu i pozwoliła im zdobyć wiedzę na temat emocji oraz usystematyzować ją w sposób kreatywny a także rozwinęła umiejętności społeczne i komunikacyjne oraz nauczyła,że potrzebna jest systematyczna praca nad własnym rozwojem i dzięki temu realizowane zadania i ćwiczenia w przyszłości pomogą łatwiej zrozumieć emocje u siebie i innych.

  • Nowe inicjatywy w Szkole Podstawowej w Berezce!

     

    Z radością informujemy, że w naszej szkole został założony Szkolny Klub Mediacji Rówieśniczych!

    Klub mediacji jest nowym krokiem w kierunku budowania pozytywnych relacji między uczniami oraz wprowadzania rozwiązań opartych na współpracy i zrozumieniu. Opiekę nad Kołem sprawują profesjonalni mediatorzy oświatowi: p. Beata Janik, p. Natalia Jankowska oraz p. Justyna Ruchlewicz, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu mediacji.

    Szkolnymi mediatorami rówieśniczych zostali: Paweł Jarosz, Małgorzata Karaś, Karolina Fiałkowska Oliwia Solon i Kamil Kaczak.

    Zalety mediacji rówieśniczych:

    Promowanie dialogu i porozumienia – Uczniowie uczą się rozmawiać o swoich problemach, szukać kompromisów i rozwiązań.

    Rozwijanie empatii – Dzięki mediacjom uczniowie lepiej rozumieją perspektywę drugiej osoby.

    Wzmacnianie poczucia odpowiedzialności – Uczestnicy mediacji uczą się brać odpowiedzialność za swoje zachowanie.

    Tworzenie bezpieczniejszego środowiska – Mediacja pomaga w rozwiązywaniu konfliktów bez przemocy i agresji, co wpływa na poprawę atmosfery w szkole.

    Wspieranie umiejętności interpersonalnych – Uczniowie rozwijają umiejętności komunikacyjne, które będą przydatne przez całe życie.

    Jak to działa?

    Mediacje rówieśnicze w naszej szkole będą odbywać się z pełnym poszanowaniem zasad i standardów prowadzenia mediacji, a także w duchu wzajemnego szacunku. Dzięki temu uczniowie będą mogli w bezpieczny sposób rozwiązywać swoje konflikty, pod opieką wykwalifikowanych mediatorów rówieśniczych.

    Przygotowanie społeczności szkolnej:

    Przed uruchomieniem Szkolnego Klubu Mediacji Rówieśniczych, cała Rada Pedagogiczna, rodzice oraz uczniowie naszej szkoły przeszli specjalistyczne szkolenie z zakresu mediacji. Wspólne przeszkolenie pozwoliło nam lepiej zrozumieć, jak efektywnie wdrażać mediacje oraz jak ważne jest wsparcie całej społeczności szkolnej w tym procesie.

    Jesteśmy przekonani, że dzięki tej inicjatywie nasi uczniowie nauczą się rozwiązywać konflikty w sposób konstruktywny i pełen szacunku.

    Zachęcamy wszystkich do aktywnego wsparcia naszej nowej inicjatywy!

  • Przedszkolaki i klasy I-III na wycieczce w Solinie!

    6 czerwca 2025 r. nasi najmłodsi uczniowie wybrali się na wycieczkę do Soliny. Dzieci miały okazję przejechać się kolejką linową i podziwiać przepiękne widoki na zaporę, jezioro i okoliczne wzgórza.

    A po przejażdżce smaczny obiad i zabawa w Parku rozrywki Tajemnica Solina, gdzie było dużo radości, śmiechu i mnóstwo emocji.

  • Warsztaty z Cyberprzemocy – Fundacja KODO w naszej szkole!

    3 czerwca 2025 r. nasza szkoła miała przyjemność gościć przedstawicieli Fundacji KODO, którzy zorganizowali dla naszych uczniów warsztaty na temat cyberprzemocy.

    W dzisiejszym świecie, gdzie Internet i sztuczna inteligencja odgrywają ogromną rolę w codziennym życiu, zagadnienia związane z bezpieczeństwem online, a szczególnie z cyberprzemocą, stają się niezwykle ważne. Warsztaty były dostosowane do różnych grup wiekowych i odbyły się w dwóch częściach:

    Grupa 0-III – dzieci najmłodsze miały okazję poznać podstawowe zasady bezpieczeństwa w sieci oraz dowiedzieć się, jak rozpoznać niebezpieczne sytuacje w Internecie.

    Grupa IV-VIII – starsi uczniowie wzięli udział w bardziej zaawansowanej dyskusji na temat cyberprzemocy, jej skutków, oraz sposobów reagowania w trudnych sytuacjach związanych z nękaniem online.

    Fundacja KODO, która poprowadziła te warsztaty, od lat działa na rzecz edukacji cyfrowej i przeciwdziałania negatywnym zjawiskom w Internecie. Fundacja organizuje szkolenia i warsztaty, które mają na celu podniesienie świadomości na temat bezpieczeństwa w sieci oraz promowanie odpowiedzialności cyfrowej wśród dzieci i młodzieży. Dzięki ich inicjatywom, młodsze pokolenia uczą się, jak chronić swoją prywatność, jak radzić sobie z cyberprzemocą i jak rozpoznać niebezpieczne zachowania w wirtualnym świecie.

    Dziękujemy Fundacji KODO za te ważne warsztaty! Z pewnością pomoże to naszym uczniom lepiej radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia współczesny świat cyfrowy.

  • Nasz kolejny sukces!

    Mamy przyjemność ogłosić, że nasz szkolny zespół muzyczny podczas Festiwalu Pieśni Maryjnej i Patriotycznej w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku, zdobył zaszczytne II miejsce.

    Ale to nie wszystko... Nasza uczennica Emilia Maksymczak zdobyła III miejsce w kategorii wiekowej 11-14 lat, zachwycając swoim głosem i interpretacją zaśpiewanych utworów.

    Dziękujemy p. Elżbiecie Benewiat za poświecony czas i przygotowanie do występu.

    Życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

  • Udział w ogólnopolskiej akcji Cała Polska maluje GIGA LAURKĘ dla Strażników Lasów

    W ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska maluje GIGA LAURKĘ dla Strażników Lasów”, uczeń naszej szkoły BARTOSZ GŁUSZKO pod opieką nauczyciela PANI AGATY MAŁECKIEJ, aktywnie włączył się w tworzenie wyjątkowej pracy plastycznej, wyrażającej wdzięczność i uznanie dla leśników – Strażników Lasów.

    Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi na ogromną rolę, jaką pełnią pracownicy Lasów Państwowych w ochronie przyrody, a także budowanie postaw szacunku wobec środowiska naturalnego już od najmłodszych lat. Laurka, będąca efektem wspólnej pracy uczniów z całej Polski, zostanie złożona jako symboliczne podziękowanie za trud i poświęcenie strażników lasów.

    W tegorocznej akcji wzięło udział 48 307 osób oraz 2999 placówek z całej Polski, w tym reprezentacja SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BEREZCE. Zaangażowanie Bartosza oraz opieka merytoryczna Pani Agaty to przykład pięknej współpracy i świadomego uczestnictwa w działaniach proekologicznych. Udział w akcji był nie tylko okazją do wyrażenia wdzięczności, ale też wartościową lekcją odpowiedzialności za przyrodę i szacunku dla tych, którzy ją chronią. Dziękujemy za zaangażowanie i serce włożone w to wyjątkowe przedsięwzięcie!

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Berezce
    ul. Osiedlowa 2
    38-610 Berezka
  • 13 46 92 053

Galeria zdjęć